Yağız MedyaHakkında

HD Protek 2017 yılında  canlı yayın ve medya sektöründe çözüm ortağı olarak kurulmuştur. Doğu Anadolu bölgesi’nin değerli markalarından biri olan Yağız Medya; değişen teknoloji ile uyumlu yayın araçları, ekipmanları, uzman kadrosu ile her geçen gün büyüyerek, ulusal ve uluslar arası alanlarda hizmet sağlamaktadır.

Yağız Medya; prodüksiyon, teknoloji ve elektronik tabanlı bir şirkettir. High Definition teknolojisini kullanarak, hızla büyüyen sektör ve gelişen teknolojiyi aynı hızla takip etmektedir. Teknik ekipman ve kadrosunu geçen zaman içinde genişletmiş ve müşterilerine her ihtiyaca uygun servis imkanları ile güven yaşatmaktadır.

Kurulduğumuz günden beri sektörün önemli platformlarında yayın hizmetlerinin yanı sıra, birçok önemli projeye imza atmış, bu alanda edindiği referansları ile tecrübesini güçlendirmiş, memnuniyetini üst seviyelere taşımayı  amaç edinmiştir.

Dahil olduğumuz tüm organizasyonlarda çözüm ortaklığı felsefesitle hareket eden Yağız Medya ekibini, referanslarımız bölümünden takip edebileceğiniz tüm organizasyonların bir parçası olmuştur.